Mobile Accessibility CS  Capturas de tela

  Descrição

  Tato aplikace byla vyvinuta pro zrakově postižené.

  Mobile Accessibility je aplikace pro čtení obsahu obrazovky, která umožňuje zrakově postiženým ovládat zařízení s Androidem intuitivní a snadnou formou..

  Mobile Accessibility, to jsou dva produkty v jednom:

  - Jedná se o sadu deseti přístupných aplikací (Telefon, Kontakty, SMS, Hodiny, Kalendář, Email, Web, Kde jsem, Aplikace a Nastavení) které byly vyvinuty speciálně pro nevidomé a slabozraké. Všechny mají zjednodušené ovládání a ke čtení využívají hlasovou syntézu Vocalizer® firmy Nuance nebo můžete pracovat s připojeným braillským řádkem.
  - Taktéž je to ale odečítač, který vám umožňuje práci ve standardním prostředí vašeho telefonu.
  Pozn. K využívání funkce odečítače v Mobile Accessibility je zapotřebí vlastnit přístroj s hardwarovými navigačními prvky, jako např. trackball či trackpad.

  V prostředí sady přístupných aplikací Mobile Accessibility můžete dělat následující:

  - Telefon: Volat, přijímat hovory, zjistit jméno nebo číslo volajícího, a pracovat s protokolem hovorů.
  - Kontakty: Spravovat své kontakty, i ty ze sociálních sítí jako Facebook.
  - SMS: Psát a číst textové zprávy. Manage conversations.
  - Budíky: Nastavovat různé typy budíků.
  - Web: Plnohodonotně prohlížet webové stránky, podobně jako na počítači. Možnost rychlého pohybu po různých prvcích stránky (odkazy, odstavce, záhlaví, formuláře, atd.). Možnost ukládání oblíbených stránek do záložek.
  - Kalendář: Vytvářet, upravovat a vymazávat události v kalendáři.. Možnost zobrazení všech událostí za den, týden nebo měsíc.
  - Email: Plnohodnotný přístup k vašemu Gmail účtu.
  - Kde jsem? : GPS aplikace udávající aktuální informace o vaší poloze.
  - Aplikace: Přístup k seznamu všech aplikací ve vašem Android telefonu.
  - Nastavení: Přístup k nastavení vyzváněcího tónu a zvuku pro upozornění, možnost vypnutí či zapnutí vibrací. Nastavení odezvy klávesnice, čtení interpunkce, výšky hlasu a rychlosti řeči atd.
  - Rychlý přístup k informacím o datu a času, stavu telefonu jako např. úrovni nabití baterie a síle signálu, počtu zmeškaných hovorů a nepřečtených zpráv, atd.

  Hlavní výhody:

  - Navigace dotykem: Mobile Accessibility nemusíte ovládat jen hardwarovými kurzorovými šipkami nebo qwerty klávesnicí, ale i pomocí dotykového displeje! Jednoduše pohybujte prstem po obrazovce a hlasová symtéza bude číst text pod prstem. Druhou možností je navigace pomocí gest (posun prstu nahoru, dolů, do leva a do prava) a klepnutím kamkoliv na obrazovku zvolenou položku aktivovat. Pro ještě pohodlnější ovládání si také můžete zapnout vibrační a zvukovou odezvu.

  - Snadné zadávání textu: V prostředí sady Mobile Accessibility i mimo něj můžete zadávat text pomocí dotykové qwerty klávesnice i rozpoznávání hlasu. Představte si psaní SMS nebo E-Mailu pouze vaším hlasem... prostě skvělé!

  - Hlasová syntéza: Code Factory zpřístupňuje mobilní telefony nevidomým a slabozrakým již mnoho let a proto ví, že na hlasu záleží... a to hodně! Pro Mobile Accessibility se Code Factory dohodla s Nuance® a proto je hlas používaný v Mobile Accessibility Vocalizer®.
  - Mobile Accessibility poskytuje pokročilou podporu braillu: Obsahuje logické braillské příkazy poskytující jednotné ovládání všech podporovaných braillských zařízení

  Systémové požadavky:

  Podporovány jsou všechny přístroje s Android od verze 2.1 a vyšší. Please note that speech recognition is only supported with version 2.2 and above.

  Pozn. K využívání funkce odečítače v Mobile Accessibility je zapotřebí vlastnit přístroj s hardwarovými navigačními prvky, jako např. trackball či trackpad.

  Avaliação de usuários

  de 2 avaliações

  "OK"

  4