BAIXE GRÁTIS

Nawigacja Plus

  • TIPO DE PESQUISA
  BAIXE GRÁTIS

  Capturas de tela

  Descrição

  Nawigacja Plus - antidotum na korki i radary

  Nawigacja Plus to nawigacja GPS, z którą ominiesz korki i dowiesz się o fotoradarach i kontrolach drogowych na Twojej trasie. Dzięki aktualizowanym na bieżąco mapom aplikacja uwzględnia nowe inwestycje i wytycza trasy omijające remonty. Możesz być pewien, że z Nawigacją Plus nic Cię nie zaskoczy na drodze! Pobierz aplikację już dziś i testuj Nawigację Plus przez 30 dni za darmo, by przekonać się ile czasu, stresu i pieniędzy możesz zaoszczędzić!

  Nawigacja Plus to:

  - trasy omijające korki i remonty,
  - ostrzeżenia CB o fotoradarach, kontrolach drogowych, wypadkach, niebezpiecznych miejscach,
  - codziennie aktualizowane mapy, które uwzględniają nowe odcinki i zmiany organizacji ruchu,
  - bogata baza użytecznych miejsc tzw. punktów POI i wyszukiwarki adresów,
  - alerty o przekroczeniu dozwolonej prędkości,
  - asystent pasa ruchu, ułatwiający poruszanie się na skrzyżowaniach w największych miastach w Polsce,
  - tryb HUD z wizualizacją ekranu nawigacji na przedniej szybie samochodu w nocy,
  - porównanie tras alternatywnych,
  - tryb nawigacji pieszej i środkami komunikacji miejskiej.

  Nawigacja Plus bazuje na systemie NaviExpert, który jest liderem rynku nawigacji, co potwierdzają niezależne testy dziennikarskie.

  Z darmowego testu nawigacji skorzystasz nawet, jeśli wcześniej już korzystałeś z nawigacji NaviExpert Plus. Po 30 dniach darmowego testu miesięczny dostęp do usługi kosztuje 12,30 zł brutto. Aplikacja wymaga dostępu do Internetu, jednak nie musisz się tym przejmować – w Nawigacji Plus transfer danych w Polsce masz za darmo! Upewnij się tylko, że korzystasz z APN Plus.

  Mamy dla Ciebie coś ekstra!

  Korzystając z Nawigacji Plus otrzymujesz gratis dostęp do usługi Komiwojażer na pół roku! Jest to usługa umożliwiająca optymalizowanie kolejności odwiedzanych punktów na trasach wielopunktowych w oparciu nie tylko o odległości między nimi oraz aktualne dane o korkach, ale także z uwzględnieniem określonego czasu, jaki planujesz spędzić w danym punkcie czy przedziału czasu, w jakim musisz do danych miejsc dotrzeć. Komiwojażer to usługa zarówno dla profesjonalnych kierowców – kurierów, serwisantów, przedstawicieli handlowych, którzy większość dnia spędzają na podróżowaniu między klientami, jak i każdego, kto po prostu załatwia dziennie kilka spraw w różnych miejscach.

  Więcej informacji o usłudze Nawigacja Plus: www.plus.pl/nawigacja oraz www.naviexpert.pl/plus

  Avaliação de usuários

  de 1.037 avaliações

  "Muito bom"

  8.2